Hakkımızda

Hikayemiz

Çevre ve sürdürebilirlik için tutku ve sevgiyle

Petrol bazlı plastikler insan sağlığına ve çevreye zararlıdır. Her yıl özellikle yüzlerce tür canlının hayatını tehdit eden milyonlarca ton plastik atık üretilmektedir. Bu plastik atıkların doğada 450 yıl gibi uzun bir sürede kaybolmasıyla birlikte her 1 kg plastik yaklaşık 6 kg karbondioksit emisyonuna neden olmaktadır.

Biolive, problemlerin üstesinden gelmek ve biyoplastik pazarındaki eksiklikleri gidermek için zeytin atıklarından yapılan tamamen doğal biyoplastik granüller üreten bir biyoteknoloji şirketidir.

Biyolojik olarak parçalanabilen, kanserojen ve toksik madde içermeyen Bio-Pura isimli hammaddemiz ile firmamız, sizlere sektörünüz ve ilgilendiğiniz özel uygulamalar için ideal çözümler sunarak sektörde fark yaratabileceğiniz farklılaştırılmış hammadde alternatifleri sunmaktadır.

Petrol türevli plastiklerin kullanıldığı birçok sektörde farklı içeriklerle hazırlanan Bio-Hype, Bio-Pype ve Bio-Lype ürünlerimiz kullanılabilmektedir.

Daha temiz bir Dünya için birlikte çalışabiliriz!

Sektörünüzde fark yaratmak, çevreyi korumak ve yeni nesillere taptaze bir gelecek bırakmak için üretim süreçlerinizde biyobazlı plastik granüllerimizi kullanabilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN


 


 

Biolive

Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. D2 blok -2.Kat / No: 2B03 - Istanbul - Türkiye

+(90) 534 073 23 00 - info@biolivearge.com